Grafikus operátor és kivitelező munkatársat keresünk!

[ugrás a jeletkezésre]

Új csapattagot keresünk a Papp Design serlegbolt központi telephelyére a XV. kerületbe, akinek elsődleges feladata megrendelések alapján a kért embléma és felirat kiszerkesztése, UV nyomtató kezelése és egyéb grafikai feladatok elvégzése lesz.

Munkád során a főbb feladataid lesznek:

  • Egyszerűbb grafikai, szerkesztési feladatok
  • Látványtervek készítése
  • UV nyomtató teljes körű kezelése és napi rendszeres karbantartási feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • Jól ismerd a vektorgrafikus programokat (Adobe Illustrator, Corel Draw)
  • Egyéb grafikai szoftverekkel is boldogulj
  • Gyorsan és precízen végzed a munkád
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezz
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit mi ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Könnyű megközelítés (Újpalotán vagyunk, közvetlenül a 7-es busz vonalán)
  • Heti 40 órás pozíció (hétfőtől-péntekig)

INGYEN futár